„Subaru” atjaunina „Impreza”

Subaru_impreza_1

Kompānija „Subaru” iepazīstina ar ceturtās paaudzes „Impreza” modernizēto versiju. Japānas un ASV dīleri jau uzsākuši jaunā modeļa tirdzniecību.

Gan „Impreza” sedanam, gan hečbekam veikta neliela kosmētiska uzfrišināšana. Kā varam redzēt pirmajos ražotāja izplatītajos attēlos, modernizētais modelis atšķiras ar citādas konfigurācijas buferiem, jaunu lukturu optiku, modificētu radiatora resti un dažiem dekoratīviem hroma elementiem.

Subaru_impreza_2

Ražotājs uzsver, ka atjauninātajam modelim ir uzlabota salona skaņas izolācija,

bet aprīkojums papildināts ar jaunākās paaudzes multimediju sistēmu, kuras vadība tiek realizēta izmantojot 6,2-collīgu skārienjutīgu monitoru priekšējā panelī, inteliģento kruīza kontroli, atpakaļgaitas kameru, drošības sistēmu „EyeSight” un vairākām citām modernām elektroniskām ekstrām.

Subaru_impreza_4

Nelieli uzlabojumi esot veikti arī „Impreza” 2,0 l opozītdzinējam. Lai gan dinamiskie parametri palikuši neizmainīti, „Subaru” pārstāvji norāda, ka samazināts tā degvielas patēriņš. Ar skaitļiem gan tas pagaidām nekādi netiek ilustrēts…

Kompānijas mārketinga plānā paredzēts, ka atjauninātais „Subaru Impreza” Eiropas tirgū ieradīsies nākamā gada pirmajā pusē. Tad arī saņemsim precīzāku informāciju par cenām.

Subaru_impreza_3

Birkas: