„Subaru” dīleris “AD REM Auto” sesto zīmola pārstāvēšanas gadu iesāk, pārceļoties uz jaunām telpām

AD REM Auto salons Brivibas iela

„Subaru” oficiālais dīleris “AD REM Auto”, kas šī japāņu pilnpiedziņas automobiļu zīmola pārstāvēšanu pārņēma 2008.gadā, pārcēlis tirdzniecības un servisa centru uz mājvietu Brīvības gatvē 246, Rīgā.

Uzņēmums “AD REM Auto” ir dibināts 1992.gadā, bet “Fuji Heavy Industries” vieglo automobiļu zīmolu „Subaru” Latvijā pārstāv piecus gadus un līdz šim tā autocentrs atradās Rīgā, Dārzciema ielā.

Piecu gadu laikā “AD REM Auto” ir pārdevis 678 jaunus „Subaru” automobiļus,

bet tehniskās apkopes un servisa pakalpojumus ikvienam „Subaru” markas automobiļu lietotājam, sniedz neatkarīgi no auto vecuma un iegādes vietas.

Tādējādi simboliski „Subaru” tirdzniecība un serviss ir atgriezies mājvietā, kur „Subaru” atradās pirms dīleru maiņas 2008.gadā. Jaunajā „AD REM Auto” centrā, kas savulaik tika būvēts speciāli „Subaru” mašīnu tirdzniecībai un akpopei, agrāk darbojās uzņēmums „Partner Motors”, kas 2008.gadā „Subaru” dīlera tiesības zaudēja un tās pārņēma „AD REM Auto”.

No šodienas, 2.aprīļa ar „Subaru” jaunāko modeļu gammu iepazīties, kā arī veikt testa braucienus, atkal iespējams autosalonā Brīvības gatvē 246. Tostarp tur jau var iepazīt arī pašu jaunāko „Subaru” modeli – jauno „Forester”.

Birkas: