„Subaru” parāda jauno „Legacy”

Subaru-Legacy-01

Japāņu autoražotājs „Subaru” tikai dažas dienas pirms oficiālās prezentācijas ir publicējis sedana „Legacy” jaunās paaudzes pirmos attēlus.

Piektās paaudzes „Legacy” sērijveida modeļa pirmizrāde notiks šās nedēļas beigās Čikāgas starptautiskā motoršova ietvaros.

Ja atceraties, pagājušā gada nogalē japāņu ražotājs prezentēja „Legacy Concept”. Taču nupat atklātībā nonākušajos attēlos redzams, ka

sērijveida modelis gandrīz nemaz nav līdzīgs konceptam.

Subaru-Legacy-05

Salīdzinājumā ar līdzšinējo modeli jaunais „Legacy” ir krietni paaudzies. Tā riteņu bāze pastiepusies garumā par 130 mm un tagad sasniegusi 2880 mm. Sedana virsbūves garums ir 4930 mm (+175 mm), platums – 1940 mm (+80 mm), bet augstums – 1500 mm (–6 mm).

Sīkāka tehniskā specifikācija pagaidām nav zināma. Droši vien nav grūti uzminēt, ka automobiļa aprīkojumā būs boksera tipa dzinējs un „S-AWD” simetriskā pilnpiedziņa, kas ir „Subaru” obligātais komplekts. Iepriekš gan izskanējusi arī informācija, ka japāņu ražotājs gatavo hibrīddzinēju. Par to droši vien vairāk uzzināsim pēc modeļa pirmizrādes, tāpat kā par izmaiņām cenu listē.

Subaru-Legacy-02

Birkas: