„Subaru” parāda jauno „Outback”

Subaru-Outback_03

Ņujorkas starptautiskajā autoizstādē „Subaru” prezentējis jaunās paaudzes visādceļu braucēju „Outback”

Japāņu dizaineri padarījuši „Subaru” neceļu universālu stilīgāku un vizuāli mūsdienīgāku. Bez izmainītiem „sejas” vaibstiem automobilis ieguvis arī atšķirīgi izvalcētu „gurnu” līniju.

Lai gan „Outback” gabarīti izmainījušies tikai pāris centimetru robežās, pateicoties savādākam sēdekļu izvietojumam, auto salons padarīts plašāks. Turklāt izmainīta sliekšņu konfigurācija, kas atvieglo pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu.

Subaru-Outback_2015_2a

Kā liecina ražotāja informācija, novietojot slīpāk auto priekšējo stiklu un izmanot vadītāja sēdekļa novietojumu, izdevies samazināt t.s. „aklās” zonas. Bet to, kas paliks nepamanīts cilvēkam, fiksēs elektronika – „Outback” aprīkojuma sarakstā ietilpst „Subaru” oriģinālā „EyeSight” drošības sistēma, kas atpazīst šķēršļus auto ceļā, kā arī seko ceļa horizontālo apzīmējumu ievērošanai.

„Subaru” universāls joprojām tiek pozicionēts kā apvidus automobilis,

kura funkcionalitāti raksturo simetriska pilnpiedziņa un 220 mm klīrenss. Jaunajā paaudzē tam ir pilnveidoti balstiekārtas regulējumi, kā arī padarītas precīzākas stūres reakcijas.

Amerikāņu specifikācijā „Outback” aprīkojumā tiks piedāvāti 2,5 l/177 ZS un 3,5 l/260 ZS benzīna opozītdzinēji. Tos iespējams komplektēt gan ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu, gan arī ar komfortablu „automātu”.

Subaru-Outback_1e

Kas attiecas uz Eiropas versiju, „Subaru” pārstāvji atklājuši, ka tā būs gatava tikai nākamā gada sākumā.

Birkas: