„Tesla“ ķīniešu konkurents izgāžas jau prezentācijā

faraday-future-ff91

Elektriskā krosovera „Faraday Future FF91 EV“ debija jau iepriekš tika pasludināta par Lasvegasā notiekošās ikgadējās starptautiskās tehnoloģiju izstādes „CES 2017“ galveno auto prezentāciju.

Ķīniešu kompānija „LeEco“ solīja, ka tās lolojums ne tikai kļūs par „Tesla Model X“ tiešo konkurentu, bet teju visos parametros pārspēs to. Daži sevišķi iztapīgi mediju „eksperti“ jau pasteigušies „Faraday Future“ nosaukt par „Tesla“ krosovera „slepkavu“.

faraday-future-ff91-c

Ambiciozo ķīniešu superauto konceptu Lasvegasā prezentēja pats holdinga „LeEco“ dibinātājs un vadītājs, miljardieris Jia Juetins. Viņš savā priekšlasījumā „Faraday Future“ lepni dēvēja par vistehnoloģiskāko un viskomfortablāko automobili.

Diemžēl ar to tehnoloģiskumu, kā izrādās, tā ir, kā ir…

Kad prezentācijas gaitā boss nolēma nodemonstrēt, cik precīzi darbojas elektrokrosovera automātiskā parkošanās sistēma, „Tesla-killera“ elektronika vienkārši „uzkārās“ un vairs nereaģēja ne uz vienu no turpmākajām komandām.

faraday-future-ff91-co

Vēlāk gan „Faraday Future“ tehniskās izstrādes daļas vadītājs šo negadījumu mēģināja novelt uz prezentācijas zāles jumta formu. Tā, raugi, esot slāpējusi signālu, tādējādi izraisot autopilota izslēgšanos. Interesanti, interesanti… Taču mēdz teikt, ka (lai cik tas nebūtu nežēlīgi) pirmie kaķēni allaž jau esot jāslīcina.

Birkas: