„Tesla” nodod koplietošanai savus patentus

elon-musk-tesla-opt

 „Tesla Motors” vadītājs Ilons Masks ir paziņojis, ka oficiāli nodod publiskai pieejai un izmantošanai kompānijas izstrādātās patentētās tehnoloģijas.

Proti, tagad ikviens auto ražotājs var ne tikai iepazīties, bet arī ar neierobežotām tiesībām izmantot Amerikāņu uzņēmuma speciālist uzstrādnes.

Masks ar nenogurdināmu entuziasmu cīnās par elektrisko dzinēju izplatību pasaules autobūvē un savu kompāniju prezentē kā šī tehnoloģiskā progresa aktīvu virzītājspēku.

„Mēs izveidojām „Tesla Motors”, lai palīdzētu meklēt risinājumus ekoloģiskā transporta jomā.

Ja mēs veidosim ceļu elektromobiļiem, bet aiz muguras izvietosim intelektuālā īpašuma mīnas, lai traucētu citiem, mēs nekad nesasniegsim mērķi,” paziņojis nenogurdināmais kompānijas boss.

Masks arī atklājis, ka ir notikusi „Tesla Motors” un „BMW” kompāniju vadību tikšanās, kurā apspriestas elektomobiļu popularizācijas iespējas, tostarp daudz diskutēts, kā piesaistīt šim videi draudzīgajam transporta veidam klientus, ko biedē akumulatoru bateriju ilgais uzlādes laiks un nelielais gaitas resurss. Abas kompānijas ir pārliecinātas elektriskās piedziņas automobiļu panākumos un turpmāk cieši sadarbosies to kopīgā attīstīšanā.

Birkas: