Tirgū startē jaunais „L200”

Mitsu_triton_1

Pagaidām gan runa ir par tālo Taizemes tirgu, kur „Mitsubishi” ir uzsākuši pikapa „Triton”, kas mūsu pusē pazīstams kā „L200”, piektās paaudzes tirdzniecību.

Kāpēc tieši Taizemē? Nu, pirmkārt, jau tādēļ, ka tieši šajā valstī „Mitsubishi” pikaps gan iepriekšējā, gan jaunajā paaudzē tiek ražots. Otrkārt, Okeānijas reģionā tas ir populārākais automobilis savā klasē.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, jaunais „Triton” no līdzšinējā modeļa atšķiras ne tikai ar stilīgāku ārieni, bet arī ar plašāku salonu, uzlabotu skaņas un vibrāciju izolāciju, izmainītiem balstiekārtas regulējumiem, turklāt motoru gammu ir papildinājis jauns dīzeļdzinējs.

„Mitsubishi” pārstāvji uzsver, ka jaunais pikaps izcelsies ar labāko vadāmību klasē.

Atgādināsim, ka līdz šim „Mitsubishi L200” aprīkojumā bija 2,5 l turbodīzelis (ar 142 un 178 ZS) un 2,4 l/145 ZS benzīna motors. Tiem tagad pievienojies „Mitsubishi” jaunākās paaudzes „MIVEC” dīzeļdzinējs ar 2,4 l darba tilpumu, kas attīsta 181 ZS jaudu un 430 Nm griezes momentu. Visi motori darbosies tandēmā ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu, bet kā komfortabla alternatīva būs pieejams arī piecpakāpju „automāts”.

Sākotnēji jauno „Mitsubishi Triton/L200” iepazīs Āzijas, Okeānijas un Austrālijas tirgos. Ražotāja pārstāvji pagaidām neatklāj, kad pikaps varētu nonākt Eiropā.

Birkas: