Tomēr nebūs „Jeepster”

Jeep-Jeepster-2015

„Automedia.lv” iepriekš jau vēstīja, ka marta sākumā Ženēvas autoizstādē paredzēts „Jeep” saimes vismazākā modeļa pirmizrāde. Kā tā iespējamais nosaukums tika minēts „Jeepster”…

Taču īsi pirms modeļa pirmizrādes atklājies, ka tas nebūs „Jeepster”. Mazulim izvēlēts cits vārds. Tas ir kompānijas „Jeep” vēsturē dzirdēts nosaukums, lai gan līdz šim izmantots tikai kā atsevišķu (visbiežāk – lētāko) komplektāciju apzīmējums. Proti, mazāko no džipiem sauks par „Laredo”.

To apstiprinājis pats „Fiat-Chrysler” alianses vadītājs Serdžio Markione.

Jau ziņots, ka mazulis „Jeep” kopā ar itāļu dvīņubrāli „500X” top uz modernizētās „Fiat Punto” bāzes, kas šobrīd jau ir mikrovena „Fiat 500L” pamatā. Abiem mazajiem krosoveriem būs praktiski analogs tehniskais pildījums. Vienīgi, kā vēsta populārais medijs „Automotive News”, džipam būs tikai un vienīgi pilnpiedziņas transmisija, turpretim „Fiat 500X” tiks piedāvāts arī ar priekšējo riteņu piedziņu.

Autoražotāja pārstāvji cer uz jaunā modeļa panākumiem. „Jeep” vadītājs Maiks Menlijs ir atklājis, ka mārketinga politika būs ļoti agresīva. Kompānija plāno gadā pārdot ne mazāk kā 150 000 mazo krosoveru.

Birkas: ,