„Toyota” atsvaidzina lielo „Land Cruiser”

Toyota_LC_1

Japāņu kompānija „Toyota” iepazīstinājusi ar apvidus automobiļa „Land Cruiser 200” – tas pie mums pazīstams kā „Land Cruiser V8”– pusmūža „feisliftu”.

Ārējās vizuālās izmaiņas skārušas galvenokārt „Land Cruiser” fasādi – lielais „bobiks” ir ieguvis atšķirīgas konfigurācijas priekšējo buferi, citādu galveno gaismu lukturu optiku, kā arī jaunu radiatora resti. Bez tam automobilim uzstādīti „modernizēta dizaina” riteņu diski un jauni durvju rokturi.

Toyota_LC_4

Kā liecina ražotāja informācija, salonā uzstādīti jauni sēdekļi, modificēts mērinstrumentu bloks un 4,2-collīgs multimediju sistēmas ekrāns.

Drošības komplekts papildināts ar gājēju atpazīšanas sistēmu, autonomās bremzēšanas funkciju, joslu maiņas asistentu, kā arī adaptīvo kruīza kontroles sistēmu. Bez tam „Land Cruiser” aprīkojumā turpmāk būs pieejama arī panorāmas skenēšanas sistēma, kas palīdzēs kontrolēt situāciju visapkārt automašīnai.

Toyota_LC_3

Lai gan „Land Cruser” dzinēju gamma palikusi neizmainīta,

abiem V8 spēka agregātiem veiktas nelielas modifikācijas, kā rezultātā uzlabota to darba efektivitāte un arī jaudas parametri. Tā 4,6 l benzīna motors ir ieguvis papildus 9 „zirgus” (318 ZS un 460 Nm), bet tā vidējais degvielas patēriņš tagad būs 14,5 l/100 km. Savukārt 4,5 l dīzelis ar divām turbīnām tagad spēj sasniegt 272 ZS (+37 ZS) un 650 Nm, bet tērē tikai 9,5 l/100 km.

Toyota_LC_2

Birkas: