„Toyota” izrāda „transformera” konceptu

Toyota_mewe

„Toyota” dizaineri kopīgi ar franču arhitektu Žanu Marī Masso radījuši konceptu „ME.WE”, kura galvenā ideja ir: „Nekā lieka!”

Kā uzsver idejas autori, „ME.WE” ir izteikti universāls automobilis, kurš var būt vienkārši pilsētas mazauto, vai arī tikt pārveidots par kabrioletu, krosoveru vai pat pikapu.

Dīvainais braucamrīks ir ļoti viegls – tas sver tikai 750 kg. Tā virsbūve veidota no speciāliem plastmasas paneļu moduļiem, ko vajadzības gadījumā var vienkārši demontēt.

„ME.WE” ir elektromobilis.

Tas veidots pēc analogas shēmas kā Ženēvas autoizstādē prezentētais „Toyota i-Road”, proti, katru riteni griež tā rumbā ievietots kompakts elektromotors. Tādējādi automobilim nav nepieciešams speciāls nodalījums dzinējam. Nav arī bagāžas nodalījuma – visu kravu paredzēts izvietot uz jumta. Un arī akumulatoru baterija neatņem vietu salonā, tā ir integrēta mašīnas grīdā. Tādējādi, variējot ar virsbūves paneļiem, jumtu un logiem (arī priekšējais ir nolaižams), mazā automobiļa virsbūvi var pārveidot pēc sirds patikas vai atbilstoši transportēšanas vajadzībām.

Toyota-ME.WE_Concept

Birkas: