„Toyota” Parīzē akcentēs C segmenta nozīmi un ekspozīcijas centrā izvirza jaunos „Auris”

Toyota-Verso_2013_800x600_wallpaper_02

“Toyota” vadošie modeļi Parīzes autoizstādē būs jaunais „Auris” un „Auris Touring Sports”, kuri ietver arī pilnā hibrīda funkcionalitāti, kā arī jaunais „Toyota Verso” un jauna nesen izlaistā „Yaris” modifikācija „Trend” gados jauniem pircējiem.

Jaunais „Auris”, būdams galvenais modelis „Toyota” ofensīvā C segmentā Eiropā, iemieso uzkrītošāku dizainu un labāku salona apdares kvalitāti, kā arī uzlabotu braukšanas dinamiku un vēl vairāk pilnveidotas dzinēju sistēmas.

„Toyota” lēš, ka jaunais „Auris Hybrid” veidos aptuveni trešo daļu no visu jauno „Auris” noieta Eiropā.

Ražotājs apgalvo, ka šī modeļa auto ar uzlaboto pilnā hibrīda spēka agregātu nodrošinās klasē labākos efektivitātes rādītājus. Turklāt „Auris” virsbūvju klāsts tiek papildināts ar populāro universāļa modifikāciju „Touring Sports”. Automobiļi ar universāļa virsbūves tipu pašreiz veido 25% no visa C segmenta pārdošanas apjoma, un jaunais „Auris Touring Sports” būs pirmais šajā segmentā pieejamais universālis, kas līdztekus versijām ar benzīna un dīzeļdzinējiem būs pieejams arī hibrīda versijā.

Savukārt jaunais „Verso”, kas arī ietilpst „Toyota” C segmenta ofensīvā, atspoguļo uzņēmuma Eiropas dizaina un inženiertehniskās iespējas. Jaunajā „Verso” izmantotas „Toyota” jaunā dizaina iezīmes, kas tomēr norāda uz nepārprotamu piederību kopējam modeļu klāstam, kā arī uzlabotu 2,0 D-4D dzinēju.

Parīzes autoizstādē 2012 „Toyota” stendā aplūkojamie automobiļi

Jaunais Toyota   Auris
Jaunais Toyota   Auris Touring Sports
Jaunais Toyota   Verso
Jaunais Yaris   Trend
Toyota GT86 ar TRD   aksesuāriem
TOYOTA Racing   TS030 HYBRID
TOYOTA FCV-R   (degvielas šūnu automobilis)
Toyota Prius   Plug-in Hybrid
Toyota Yaris   Hybrid

 

Birkas: