“Toyota” piesaka vēl vienu “Juke” konkurentu

Toyota-C-HR_Concept_2014_800x600_wallpaper_01

„Nissan” šāvienu desmitniekā ar pirmajā brīdī daudzu par jokainu uzskatīto kompakto krosoveru „ Juke” ir novērtējuši daudzi autoražotāji. To apliecina arī lielākā Japānas autoražotāja „ Toyota” jaunais prototips „C-HR Concept”, kas ir viens no Parīzes autošova centrālajiem tēliem kompānijas stendā.

Ņemot vērā „Toyota” panākumus sērijveidā ieviestu hibrīdtehnoloģiju jomā, nav brīnums, ka „C-HR Concept” izmantota tieši hibrīdsistēma. „Izmantojot hibrīda piedziņu,

šis krosovers dod pirmo mājienu par to, kāda tipa automobili „Toyota” vēlētos ieviest tirgus C segmentā,”

bez aplinkiem sacīts ražotāja paziņojumā.

Tajā uzsvērts arī, ka jaunais koncepts reprezentē jaunu –  izteiksmīgu un dinamisku dizaina valodu. Zinot pašreizējo „Toyota” modeļu izskatu, koncepta dizainu var uzskatīt inovatīvu, taču „C-HR” gan pēc kopējās arhitektūras, gan atsevišķās detaļās, piemēram, aizmugures optikā, trakoti atgādina jau pirms četriem gadiem vētru sacēlušo „Juke”.

Toyota-C-HR_Concept_2014_800x600_wallpaper_02

„C-HR Concept” priekšgals esot ne vien nākamais „Toyota” Under Priority un Keen Look dizaina identitātes attīstības posms, bet arī ieviešot jaunas stila tēmas, kas norādot uz „Toyota” automobiļu nākotnes dizaina virzienu.

Birkas: