„Toyota” aktuālākie sērijveida jaunumi Ženēvā būs jaunais „RAV4” un „Auris Touring Sports”

Toyota logo

Bez jau minētā „RAV4”, kas Amerikas publikai tika izrādīts janvārī Detroitas autošovā, un „Auris Tourings Sports”, „Toyota” prezentēs arī divus jaunus konceptautomobiļus.

Ženēvā Eiropas pirmizrādi piedzīvos jaunais ceturtās paaudzes „RAV4”, kas turpina savu priekšteču aizsāktās tradīcijas un lielāku uzsvaru liek uz ģimenes vajadzībām, vienlaikus nezaudējot neko no vērtībām, ar ko šis modelis ir slavens.

Toyota RAV4 EU Version_2013

Jaunais „RAV4” piedāvā svaigu dizainu, augstākas kvalitātes salona apdari, labāku ekonomiju un vairākus pilnpiedziņas sistēmas uzlabojumus. „RAV4” Eiropas pirmizrādē būs apskatāmi divi īpaša dizaina modeļi – „RAV4 Premium” un „RAV4 Adventure”.

Autoizstādē notiks universāļa „Auris Touring Sports” pasaules prezentācija,

atklājot pilnus datus par specifikācijām, izmēriem un veiktspēju. Apvienojot daudzpusīgumu, dinamisku dizainu, ietilpību un segmentā unikālu pilnā hibrīda tehnoloģiju, jaunajam „Auris Touring Sports” ir visas iespējas kļūt par vidējā segmenta universāļu etalonu, uzsvērts „Toyota” paziņojumā. Tik demonstrēts arī īpaša dizaina variants – „Auris Touring Sports Black”.

Toyota FT-86 Open” konceptautomobilis būs interesanta improvizācija par „GT86” iespējamo nākotnes variantu. Tas izveidots, lai novērtētu klientu reakciju un izmēģinātu inženiertehnoloģiskos risinājumus.

Tāpat Ženēvā redzēsim konceptu „Toyota i-Road”, kas ir kompakts un ekoloģisks personīgais transportlīdzeklis, kas ļauj ātri un efektīvi pārvietoties pa pilsētu diviem cilvēkiem.

Birkas: