Tuvojas modernizētais “Nissan Juke” (+FOTO)

1-Nissan-Juke_2015

Japāņu kompānija “Nissan Motor” Ženēvas autošovā starp lielākajiem jaunumiem – jaunajiem “X-Trail” un “Qashqai” -  demonstrēja arī mazākā krosovera “Juke”, kas debitēja 2010,gadā, uzlabotu versiju.

Lai cik arī neviennozīmīgi sākumā tika uztverts “Juke” visnotaļ radikālais kukaiņa dizains, nereti izskata ziņā visai vienmuļajā piedāvājumā, tas trāpīja mērķī, jo 40 mēnešu laikā, kopš pārdošanas uzsākšanas, sasniegts 420 000 pārdotu automobiļu skaits. Jaunajā modelī oriģinālajam izskatam piešķirti jauni akcenti, kā arī

tiek piedāvāti jauni dzinēji, jauns aprīkojums un izvērstāka personalizēšanas iespēju programma.

Priekšpuses un aizmugures izskats pamainīts ar lielāku uzsvaru uz sportisko stilu. Aizejošā 1,6 litru atmosfērsikā benzīnnika vitā ieviests mazāka tilpuma 1,2 litru (115 ZS) benzīna dzinējs ar turbokompresoru, kas bija iepriekš pieejams tikai mazākajiem “Nissan” modeļiem. Atbilstoši Euro6 atgāzu normām uzlabots 1,6 litru (190 Zs) DIG-T benzīna dzinējs, kā arī ar vilcējspēka virziena maiņas sistēmu pilveidota visu riteņu piedziņa. Ierindā paliek arī 1,5 litru “Renault” dizēlis ar 110 zs jaudu.

15-Nissan-Juke_2015

Protams, ka neiztrūkst jauni vieglmetāla riteņu diski un ir papildināts  aprīkojums, ieskaitot jaunu audio sistēmu, jaunākās paaudzes NissanConnect komunikāciju sistēmu, „drošības vairoga” komplektu, kā arī dinamiskās kontroles sistēmu. Papildu aprīkojumā parādījies atverams stikla jumts. Visām komplektācijām jau standartā būs LED dienasgaitas lampas.

Tagad “Juke” tīkotājiem ir vēl lielāka iespēja pielāgot šo automobili tieši savam raksturam un vēlmēm. Ir pieejams jaunu krāsu un salona apdares motīvu klāsts ar dažādiem personalizēšanas komplektiem.

13-Nissan-Juke_2015

Birkas: