TV rādīs „Honda NSX” pirmizrādi

Acura-NSX-Prototype

Japāņu autoražotājs „Honda” sola jau augusta sākumā atrādīt topošā superauto „NSX” pirmssērijas prototipu.

Automobiļa pirmizrāde paredzēta amerikāņu autosacīkšu seriāla „IRL IndyCar” Ohaijo posma laikā. Šī vieta izvēlēta tādēļ, ka tieši šajā ASV štatā „Honda” cels rūpnīcu, kur tiks būvēti nākamās paaudzes „NSX”. Japāņu ražotājs solījis tās izveidē investēt aptuveni 70 miljonus dolāru.

Lai „NSX” prezentācijas pasākumam piešķirtu pietiekami plašu rezonansi, japāņu kompānija vienojusies par pasākuma translāciju populārā TV kanāla „NBC” tiešajā ēterā.

Ar to tikai aizsāksies plaša topošā superautomobiļa reklāmas kampaņa.

Pirms pāris dienām ar ražotāja atbalstu interneta medijos parādījās pirmās „NSX” prototipa fotogrāfijas, kas uzņemtas „Honda” testu poligonā. No tām var noprast, ka rodsters ļoti maz atšķiras no pērn parādītā koncepta „Acura NSX”. Automobilim ir tikai nedaudz citādi priekšējie starmeši un reāla izmēra sānu atpakaļskata spoguļi.

Par „NSX” paredzētajiem spēka agregātiem pagaidām nekas daudz nav zināms, taču viens ir pilnīgi skaidrs – obligāti būs versija ar hibrīddzinēju. Tai aizmugurējo riteņu piedziņu realizēs 3,5-litrīgs V6 benzīna motors, bet katru priekšējo riteni griezīs savs elektromotors.

Kā liecina ražotāja informācija „Honda/Acura NSX” tirgū nonāks 2015. gadā.

Informācijai: Pirmās paaudzes „Honda NSX” tika ražota no 1990. līdz 2005. gadam. Tai bija alumīnija virsbūve un šasija, bet aprīkojumā (sākotnēji) bija V6 dzinējs ar 3 litru darba tilpumu un 270 ZS, kas ļāva automobilim no nulles līdz simtam paātrināties 5,3 sekundēs.

Birkas: