Uz skatuves parādās jaunais navigators

Lincoln-Navigator_07

Anerikāņu kompānija „Lincoln”, nesagaidot modeļa oficiālo pirmizrādi, kas paredzēta 6. februārī Čikāgas autoizstādes ietvaros, atklājusi apvidus automobiļa „Navigator” jaunās paaudzes modeli.

Kā liecina ražotāja informācija, jaunajam „Navigator” vairs nebūs arhaiskā 5,4 litru V8 dzinēja. Tā vietā zem motora pārsega atradīsies „Ford”EcoBoost” saimes 3,5 litru V6 turbomotors ar 370 ZS jaudu un 583 Nm griezes momentu. Tas darbosies pārī ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Tiesa, „Lincoln” pārstāvji pagaidām nav atklājuši auto degvielas patēriņa rādītājus…

„Lincoln Navigator” tiks piedāvāts gan ar aizmugurējo, gan ar četru riteņu piedziņu,

turklāt otrā būs aprīkota ar „Control Trac Four-Wheel-Drive” elektronisko sistēmu, kas veic automātisku griezes momentu sadali starp dzenošajām asīm atkarībā no riteņu saķeres. Bez tam „Lincoln” apvidus automobiļa aprīkojumā būs „Continuously Controlled Damping” – elektroniska balstiekārtas regulācijas sistēma –, kas ļaus nodrošināt maksimālu gaitas komfortu un mazināt auto apgāšanās risku.

Lincoln-Navigator_2015_0e

Tāpat kā iepriekšējais modelis, arī jaunais „Navigator” būs pieejams ar diviem atšķirīgiem virsbūves garumiem (5,3 un 5,7 m) un ar trim sēdekļu rindām. Standarta versijā salonā ir astoņas vietas, taču klients var atteikties no kopējā „dīvāna” otrajā sēdekļu rindā un tā vietā ievietot divus atsevišķus sēdekļus. Smalkākajos komplektācijas variantos autoražotājs piedāvā salona apdarē izmantot pat dabīgo koku.

Jaunās paaudzes „Lincoln Navigator” tirdzniecībā (sākotnēji ASV) tiks izsākta martā.

Lincoln-Navigator_09

Birkas: