Uz Ženēvas autosalona skatuves izvedīs arī atjaunoto „Auris“

Toyota-Auris_2016_800x600_wallpaper_02

Drīzumā notiekošajā Ženēvas autoizstādē (Salon International de l’Auto, 3.–15. marts) Japānas vadošais autoražotājs “Toyota” līdzās jaunās paaudzes vidējās klases “Avensis” izrādīs arī modernizēto kompaktklases modeli “Auris”, ziņo kompānijas preses dienests.

Jaunais “Toyota Auris” būs apveltīts ar svaigām dizaina niansēm, kas to padarīs piederīgu jaunākajai kompānijas korporatīvajai ‘sejai’. Uzlabots esot arī komforta un drošības aprīkojums, teikts paziņojumā  presei.

Vienlaikus tiks prezentēts gan “Auris” hečbeks, gan universāls “Touring Sports”.

Nekāda sīkāka tehniskā informācija līdz izstādei sniegta netiek, taču norādīts, ka modernizācijai pakļauts gan benzīna, gan dīzeļdzinēju klāsts. Jāpiebilst, ka pērn lielu popularitāti guva “Auris” hibrīdmodifikācija Hybrid, kurā apvienots  1,8 l tilpuma benzīna dzinējs un elektromotors.

Toyota-Auris_2016_800x600_wallpaper_01

Sekojot pērn debitējušajiem mazauto “Aygo” (A segments) un “Yaris” (B segments), vienlaicīga vidusklases “Toyota Avesnis” nomaiņa un “Auris” modernizācija simboliski noslēdz “Toyota” pamatmodeļu, kas nav saistīti ar bezceļu braukšanu, klāsta atjaunināšanu Eiropā.

Toyota-Auris_2016_800x600_wallpaper_03

Birkas: