Uzfrišina „BMW” 5.sērijas gammu

BMW 5.Series 2013

Kopš aktuālās „BMW” 5.sērijas automobiļu paaudzes izlaišanas 2009.gadā visā pasaulē kopumā ir pārdots vairāk nekā viens miljons 5.sērijas Sedan (F10), universāla Touring (F11) un 5.sērijas Gran Turismo (F07) spēkratu. Lai nezaudētu pircēju interesi, Bavārijas premium automobiļu ražotājs veicis veiksmīgā modeļa plašu uzlabošanas kampaņu.

Pārveidojumi skar gan automobiļu dizainu, gan dzinējus, kā arī aprīkojumu. Raksturīgais elipsveida radiatora režģis ieguvis apmales papildu kontūrlīnijas, bet jaunas konfigurācijas un zemāki gaisa savācēji pastiprina sedana un Touring sportiskumu. Abiem plato aizmuguri izceļ spoilera papildu ieloce, kā arī slaidie, smalki konturētie aizmugurējie lukturi.

BMW 5.Series 2013 Sedan

Savukārt Gran Turismo ir pārveidota teju visa virsbūves priekšpuse un aizmugure, lai automobilis izskatītos garāks un zemāks. Trīsdimensiju padziļinājums, kas ieskauj aizmugurējo numura zīmi, un hromētā josla automobiļa aizmugurē izceļ tā dinamisko dabu.

Visu modeļu standarta komplektācijā ietilpst ksenona priekšējie lukturi, bet

papildaprīkojumā pirmo reizi ir pieejami adaptīvi LED priekšējie lukturi un LED miglas lampas.

Kompānijas paziņojumā teikts, ka visiem 5. sērijas modeļiem daudzas detaļas ir uzlabotas. Jaunākais dzinējs, kas ir pieejams visiem jaunajiem „BMW” 5.sērijas automobiļiem, ir 4,4 litru V8 ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju un 450 ZS lielu jaudu. 5. sērijas sedanam un 5. sērijas Touring kopumā ir pieejami četri benzīna dzinēji un seši dīzeļdzinēji, kā arī divi „BMW” M snieguma automobiļi – M550d ”xDrive” sedans un M550d ”xDrive” Touring. Savukārt Gran Turismo varēs izvēlēties ar kādu no diviem benzīna dzinējiem vai trim dīzeļdzinējiem.

BMW 5.Series 2013 Touring

BMW 5.Series 2013 GT

Birkas: