Uzfrišinātais „Grand Cherokee” tuvojas!

Jeep-Grand_Cherokee_EU-Version_05

Gada sākumā „Chrysler” laida klajā ceturtās paaudzes „Jeep Grand Cherokee” modernizēto modeli, bet tagad, tikai pusgadu vēlāk amerikāņu kompānija sagatavojusi automobiļa Eiropas specifikāciju.

Eiropai paredzētie automobiļi nedaudz atšķiras no pašmāju tirgū pārdodamajiem. Tiem ir viegli modificēta radiatora reste, priekšējais buferis, miglas lukturi un durvju rokturi. Priekšējos lukturus sedz pilnīgi caurspīdīgi stikli (amerikāņiem – viegli tomēti), savukārt aizmugurējos ierīkoti dzelteni pagriezienu rādītāju segmenti.

Jaunajam „Jeep Grand Cherokee” paredzēti pieci aprīkojuma līmeņi. Auto bāzes komplektācijā ir trīslitru V6 „Multijet II” dīzeļdzinējs, kas attīsta 250 Zs un 570 Nm un vidēji patērē 7,9 l/100 km. Bet topmodelis – kā allaž ar apzīmējumu „SRT8” – aprīkots ar 6,4 l V8 „HEMI”, ko raksturo tādi dinamiskie parametri kā 468 ZS un 624 Nm.

Visi motori tiek komplektēti ar astoņpakāpju „automātu.

Un visu automobiļu aprīkojumā būs „Quadra-Drive” pilnpiedziņas transmisija. Bez tam „Jeep” lepojas ar tādām modernām ierīcēm kā „Quadra-Lift” aktīvo pneimopiekari, kas atkarībā no ātruma un braukšanas apstākļiem automātiski regulē mašīnas klīrensu, „Select-Speed Control” sistēmu, kura stāvos kāpumos un kritumos spēj izvēlēties optimālo ātrumu u.tml. elektroniskiem palīgiem.

Jeep-Grand_Cherokee_EU-Version_4c

„Jeep Grand Cherokee” ar jauno seju Lavijā gaidām ierodamies jau maija beigās. Ražotāja pārstāvis atklāj, ka „varenā indiāņa” cena sāksies no 30 150 latiem.

Birkas: ,