Vairojas „Nissan” atlētu saime

nissan-sentra-nismo-la-auto-show-10

Losandželosas autoizstādē japāņu ražotājs „Nissan” izrādījis sportiskā modeļa „Sentra Nismo” koncepa versiju.

Auto industrijas eksperti uzskata, ka tādējādi „Nissan” visai nepārprotami ļauj nojaust savus plānus, kas paredz paplašināt sportisko modeļu gammu.

Tūninga laboratorijas „Nismo” speciālisti ir krietni pacentušies, lai ikdienā miermīlīgajam kompaktklases sedanam „Sentra” piešķirtu sportiskas aprises. Tas apdarināts ar bagātīgu aerodinamisko detaļu komplektu, sporta riepās apautiem 19-collīgiem riteņiem, zem kuriem paslēptas „Brembo” bremžu mašīnas, kas palienētas no kupejas „Nissan 370Z”. Līdzīgi citiem „Nissan” sportiskajiem brāļiem arī šim ir modificēta piekare un stūres iekārta.

Zem „Sentra Nismo” motora pārsega atrodas četru cilindru 1,8 l turbomotors,

kas attīsta līdz 240 ZS jaudu. Tas ir par 110 ZS vairāk nekā bāzes modelim. Spēka agregāta ugunīgo dabu palīdz kontrolēt sešpakāpju pārnesumkārba un pašboķējošais diferenciālis.

nissan-sentra-nismo-la-auto-show-2

Automobiļa prezentācijas pasākumā „Nissan” pārstāvji netieši norādīja, ka gribētāji tādu iegādāties var jau stāties rindā, proti, „Sentra Nismo” jau itin drīz varētu kļūt par sērijveida produktu. Par cenu, protams, pagaidām runāts netika…

Birkas: