Vecais „X-Trail” ir pierakstījies Ķīnā

dongfeng_mx6-1

Populārais „Nissan” apvidus automobilis, kantainais iepriekšējās paaudzes „X-Trail” ir uzsācis otru dzīvi – tas tiek ražots ar ķīniešu zīmolu „Dongfeng”.

Turklāt būtiski, ka šoreiz ķīnieši nav vienkārši nokopējuši japāņu automobili, lai pārdotu to kā savējo. Tas ar modeļa apzīmējumu „MX6” pilnīgi oficiāli tiek ražots „Dongfeng” un „Nissan” kopuzņēmumā.

Nav lielas jēgas iedziļināties mašīnas konstruktīvajās niansēs, jo pēc būtības tas ir simtprocentīgs otrās paaudzes „Nissan X-Trail”. Automobilim zem motora pārsega atrodas divlitrīgs 144 ZS atmosfēriskais benzīna motors, kas pēc klienta vēlmes var tikt komplektēts ar piecpakāpju mehānisko pārnesumkārbu vai CVT variatoru.

Papildaprīkojuma sarakstā atrodamas tādas noderīgas lietas kā klimata kontroles sistēma, kruīza kontrole, perimetra kontroles sistēma „Around View Monitor”, riepu spiediena kontroles sistēma u.c.

Interesanti, ka „X-Trail” ar „Dongfeng” zīmolu ir kļuvis ievērojami lētāks.

Iepriekš otrās paaudzes „Nissan X-Trail” tika izgatavots tajā pat kopuzņēmumā, uz tā paša konveijera un bāzes komplektācijā maksāja 200 tūkstošus juaņu (aptuveni 28 000 eiro). Tagad, marķēts ar „Dongfeng” logotipu, „X-trail/MX6” nopērkams jau sākot no 125 000 juaņu, kas mums saprotamās vienībās ir 17 700 eiro.

Birkas: