Večuks ar transplantētu „BMW” sirdi

Ford_modelA_1

Autotūninga cienītāju aprindās pazīstamais „hot rod’u” meistars Maiks Barovs izgatavojis kārtējo apbrīnojami eksotisko aparātu.

Šajā jomā meistariem ir pilnīgi brīvas rokas. Viņi var veidot šķietami visnesaderīgākos pagātnes un tagadnes, kā arī dažādu zīmolu komponentu salikumus, lai beigās nonāktu pie pēc iespējas atraktīvāka rezultāta.

Kā vēsta populārais amerikāņu žurnāls „Motor Trend”, mūsu pieminētais Maiks Barovs nesen beidzis darbu pie sava jaunākā – ja, protams, runājot par 85 gadus vecu automobili, var lietot šādu apzīmējumu – lolojuma. Viņš ir atgriezis dzīvē 1928. gada „Ford Model A Pickup”.

Aplūkojot attēlus, jūs droši vien pirmajā brīdī nospriedīsiet, ka „atgriezis dzīvē” varētu nozīmēt – nupat kā izracis no vistu mēsliem kādā kūtspakaļā. Taču tieši tāda arī ir iecere, proti, radīt maldīgu nevarības un nolemtības iespaidu.

Lai gan automobilis ir tehniski sakopts un pilnībā funkcionāls.

Un patiesībā šis it kā sačākstējušais „Ford” večuks ir gatavs pārsteigt ar savu sparu. Zem tā motora pārsega Barovs ir noglabājis četrlitrīgu „BMW M60” V8 dzinēju ar 286 ZS. Kā droši vien spējat nojaust, startā no luksofora tas varētu likt aizrīties putekļu mākonī kādam lecīgam mirdzoša „Dodge Charger” vai „Chevrolet Camaro” braucējam…

Ford_modelA

Birkas: ,