“Venga” pēc feislifta mēģinās atkal

2015_kia_venga_front_angle

Korejiešu kompānija „Kia”, neskatoties uz mazā minivena „ Venga” visai pieticīgajiem pārdošanas rezultātiem, turpinās modeļa virzību tirgū. Parīzes autošovā dienasgaismā tiks rādīta šī nelielā minivena uzlabota versija, ziņo kompānijas preses dienests.

Lai arī „Venga” ir dizainēta, konstruēta un ražota Eiropā – tātad mērķēta īpaši Eiropas patērētājiem, nez vai pārdošanas rezultātus var uzskatīt par iepriecinošiem. Kopš nonākšanas tirgū 2009.gada nogalē, realizētas vien virs 150 00 šī modeļa vienības. Pērn – 29 000.

Tomēr ceturtdien, 2.oktobrī –

tieši piecus gadus pēc modeļa debijas  - Parīzes izstādes ietvaros „Kia” prezentēs atjaunotu „Venga”.

Atjaunotais modelis priecē gan ar jaunu vizuālo izskatu, gan mūsdienīgāku salona dizainu, kā arī paplašinātu aprīkojuma klāstu.

2015_kia_venga_rear

Apakšējais dzesēšanas režģis šoreiz kombinēts ar miglas lukturiem un LED dienas gaitas lukturiem. Aizmugurē horizontāla hromēta apdare savieno jaunos aizmugures lukturus, kuri tāpat ir aprīkoti ar LED lampiņām. Pieejami būs arī jauni, izmēros lielaki (16 un 17 collu) lietie riteņu diski.

Izmaiņas vērojamas arī salonā – tas aprīkots ar tumšāka metāla apdari ar košiem akcentiem un iespēju izvēlēties divas jaunas sēdekļu apdares. Mainīts arī centrālās konsoles dizains un paplašināts aprīkojuma klāsts, tostarp tagad pieejama apsildāma stūre un jaunās paaudzes Kia AVN multimediju sistēma ar 7,0 collu displeja ekrānu, atpakaļskata kameru.

Atkarībā no konkrētā tirgus 2015.gadā „Venga” tiks piedāvāta ar iespēju izvēlēties līdz pat sešiem 1,4 litru un 1,6 litru benzīna un dīzeļdzinējiem ar jaudu no 77 līdz 128 zs un ar piecu vai sešu pakāpju manuālo vai četru pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Plānots, ka „Kia” Žilinas rūpnīcā Slovākijā ražotā modernizētā „Venga” nonāks pārdošanā Eiropā 2015.gada sākumā.

Birkas: