VIDEO+FOTO: “AutoMedia Latvia” tests: mazais rakaris “VW T-Roc”

1-VW T-Roc

Modeļa apzīmējums “T-Roc” vācu autoražotāja “Volkswagen” apritē parādījās jau 2014.gadā, kad Ženēvas autošovā pasaulei tika izrādīts šādi nosaukts konceptauto. Līdz sērijveida ražošanai vācieši gan tika tikai pērn un “T-Roc” tādējādi kļuva par pašreiz mazāko koncerna krosoveru, kas spēlējas vienā ‘smilšu kastē’ ar populāro “Nissan Juke” un tā līdziniekiem.

„T-Roc” konkurenti ir arī tādi jau pazīstami kompakto krosoveru cilts pārstāvji kā „Opel Mokka X”, „Toyota CH-R”, „Honda H-RV” un „Peugeot 2008”. „T-Roc” ir 4,23 m garš, 1,82 m plats un 1,57 m augsts, bet riteņu garenbāze tam ir 2,6 m gara. Jau visai ilgi pazīstamais lielākais brālis „VW Tiquan” ir par 25 cm garāks.

16-VW T-Roc

Tirdzniecībā Baltijā “T-Roc” nonāca pērnā gada vēlā rudenī, bet „AutoMedia.lv” nesen uz individuālu izmēģinājuma braucienu saņēma auto ar 2,0 tilpuma TDI dīzeļmotoru un septiņpakāpju divsajūgu robotizēto pārnesumkārbu DSG.

Mūsu iespaidi apkopoti pievienotajā VIDEO.

7-VW T-Roc

Izmēģinātais “T-Roc” bija apveltīts arī ar 4Motion pastāvīgo pilnpiedziņu un vairākiem iestatāmiem braukšanas režīmiem. Kopumā modelim pieejams plašs aprīkojuma klāsts, gan moderno tehnoloģiju jomā, gan aktīvās un pasīvās drošības ziņā.

Birkas: