Viegli atsvaidzina „Verso-S”

Toyota_Verso-S_1

Japāņu autoražotājs „Toyota” veicis pusmūža „feisliftu” mikrovenam, ko Eiropā pazīstam kā „Verso-S”, bet Uzlecošās Saules zemes tirgū sauc par „Ractis”.

Atsvaidzināšanas rezultātā modelim veiktas tikai nelielas kosmētiskas modifikācijas. No līdzšinējā „Verso-S” to var atšķirt pēc modernizētajiem galveno gaismu lukturiem, kuros sava obligāta vieta ierādīta LED dienas gaitas lukturu sekcijām, diskrētākas radiatora restes un citādi segmentētiem aizmugurējiem starmešiem. Opciju listē tikusi iekļauta jauna – metāliska bronzas virsbūves krāsa, kā arī oriģināla dizaina 16-collīgi riteņu diski. Bez tam, kā liecina ražotāja informācija,

paplašināts salona apdares materiālu klāsts.

toyota-verso-s-mpv-01

„Toyota” mikrovena bāzes komplektā tagad iekļauta atpakaļskata kamera un riepu spiediena monitoringa sistēma. Aprīkojums papildināts ar jaunākās paaudzes multimediju sistēmu „Toyota Touch 2” ar TFT ekrānu ar 6,1” collu diagonāli. Tās programmatūra atbalsta „Google Street View” un „Panoramio” servisus, kā arī spēj brīdināt par tuvošanos fotoradaru atrašanās vietām un brauciena maršrutā atrast brīvas stāvvietas.

Tehniskās komplektācijas ziņā nekādu jaunumu nav. „Verso-S” joprojām būs pieejams ar 1,33 l/99 ZS benzīna motoru un 1,4 l/90 ZS dīzeli.

toyota-verso-s-mpv-03

Birkas: