„Volvo” iecerējuši glaunu kupeju

Volvo-Concept-Coupe-18

Zviedru autoražotāja „Volvo” vadība apsver ideju laist klajā sportisku divdurvju modeli, kas varētu kļūt par savulaik populārā „C70” pēcteci.

Kompānijas vadība ir vienisprātis, ka stilīga un oriģināla sporta automobiļa iekļaušana modeļu gammā palīdzētu atjaunot zīmola prestižu. Starp citu, dizaina nodaļai ir dots uzstādījums visus nākamo paaudžu „Volvo” modeļus veidot izsmalcinātākus un ārēji pievilcīgākus.

„Volvo” attīstības departamenta vadītājs Peters Mertenss teic: „Drošības nekad nevar būt par daudz.

Taču mums ir mērķis radīt drošības un seksīguma sintēzi. Es ticu, ka klienti to novērtēs.”

Zviedru kompānijas pārstāvji ir pārliecināti, ka, pateicoties „SPA” modulārās platformas elastībai, ir iespējams izveidot sporta kupeju, kas ne tikai glīti izskatīsies, bet arī priecēs ar lieliskām gaitas īpašībām. Tiesa, „Volvo” modeļu plānā tā pagaidām neieņem prioritāru vietu.
Šobrīd skandināvi ir nodarbināti ar jaunā „XC90” bīdīšanu tirgū, strādā pie sedana „S60” un krosovera „XC60” nākamās paaudzes izveides. Bez tam ļoti svarīgs pasākums ir modeļu gammas topošais flagmanis „S90”. Pagaidām gan „Volvo” demonstrē tikai virtuālus muskuļus, bet realitātē visai izmisīgi cīnās, lai vispār saglabātu savu vietu „cieši līdzās „premium” segmentam”.

Birkas: