„VW Amarok” pastiepies garāks

VW_amarok

Lai padarītu pikapu saimnieciski noderīgāku un līdz ar to interesantāku pircējiem, „VW” izstrādājis „Amarok” pagarināto versiju.

„VW Amarok Double Cab XXL” riteņu bāze pastiepta 34 cm garāka par standarta modeli, bet pats automobilis sanācis gandrīz sešus metrus garš. Kā jau ļauj nojaust nosaukums, tam būs kabīne ar četrām durvīm un divām sēdekļu rindām un jau tagad ļoti normālas ietilības kravas kaste (tās garums ir 2,2 m).

Volfsburgas ražotājs cer, ka „Amarok XXL” ieinteresēs ne tikai zemniekus un komersantus, bet arī dažādas specializācijas glābšanas dienestus un militātristus, jo pagarinātajā kravas kastē tagad var ievietot, piemēram, nestuves.

Tehniskajā ziņā nekādi pārsteigumi netiek solīti.

Aprīkojumā paredzēts divu litru TDI dīzelis divās jaudas versijās (140 un 180 ZS), kas bāzes versijā tiks komplektēts ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu. Bet jaudīgākajam motoram kā opcija tiks piedāvāta astoņpakāpju automātiskā transmisija. Līdzīgi kā mazais brālis, arī „Amarok XXL” būs pieejams gan ar priekšējo riteņu piedziņu, gan pilnpiedziņu.

Vācijas tirgū „VW Amarok Double Cab XXL” tirdzniecībā nonāks jau nākamnedēļ. Tā bāzes komplektācijas cena – 30 600 eiro.

Birkas: