„X-Car” X cilvēku atbalstam

kia_x-car5

Kompānija „Kia Motors” sadarbībā ar Holivudas filmu industrijas flagmani „Twentieth Century Fox” prezentējusi krosovera „Sorento” speciālu versiju, kas sagatavota pēc kino sāgas „X cilvēki” motīviem.

Automobiļa oficiālā pirmizrāde paredzēta šajā nedēļas nogalē prestižā tenisa turnīra „Australian Open 2015” atklāšanas ceremonijā.

To publikas priekšā izvedīs „Kia” zīmola vēstnieks, spāņu tenisa zvaigzne Rafaels Nadāls.

kia_x-car2

Kino cienītāji ir aicināti apmeklēt speciāli izveidoto sociālā tīkla „Facebook” kontu „bit.ly/KiaXmen” un tur mēģināt atbildēt uz jautājumu, kurš no „X cilvēku” varoņiem ir izmantots par „Kia X-Car” unikālā dizaina prototipu. Tie, kas iesūtīs pareizās atbildes, piedalīsies jaunā DVD diska „X-Men: Days of Future Past” izlozē. Savukārt decembra vidū gan šajā vietnē, gan arī „YouTube” būs aplūkojams video, kur Rafaels Nadāls apvienosies ar X cilvēkiem, lai iesaistītos cīņā ar robotiem-medniekiem no jaunās filmas, kas apdraud tenisa turnīra „Australian Open 2015” norisi. Un tur kā viens no ieročiem tiks izmantots jau pieminētais „Kia X-Car”.

Pēc šīs neparastās reklāmas akcijas „Kia X-Car” tiks novietots centrālajā skvērā Melburnas parkā, kur no 19. janvāra līdz 1. februārim norisināsies 2015. gada pirmais „Grand Slam” tenisa turnīrs – Austrālijas atklātais čempionāts.

kia_x-car4

Atgādināsim, ka „Kia” apvidus automobiļa „Sorento” jaunās paaudzes oficiālā pirmizrāde notika oktobra sākumā Parīzes starptautiskajā autosalonā. Šobrīd tas jau ir nonācis pārdošanā pašmāju, t.i., Dienvidkorejas tirgū, bet pie Eiropas pircējiem gaidāms ierodamies nākamā gada februārī-martā.

 

Birkas: