Žagars kļūst par „Mercedes-Benz“ vēstnesi

zagars_1

Harizmātiskais režisors un ilggadējais operas direktors Andrejs Žagars ir kļuvis par „Mercedes-Benz“ zīmola vēstnesi Latvijā.

Stiprinot savu vadmotīvu „izcilība it visā“ un veicinot atbalstu augstas raudzes kultūras projektiem, „Domenikss“ un „Mercedes-Benz“ izlēma paplašināt sadarbību ar jaundibināto Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fondu. Līdzšinējo Žagara darbību tāpat kā Štutgartes autoražotāju raksturo pastāvīga tiekšanās pēc sasniegumiem un izcilības. Aizvadītajā vasarā ar viņa gādību uz Rīgu tika atvests leģendārais Mihails Barišņikovs ar režisora Roberta Vilsona monoizrādi „Vēstule cilvēkam“. Savukārt rudenī šeit viesojās viena no pasaules spožākajām operas zvaigznēm Kristīne Opolais, kura priecēja klausītājus trijos koncertos Latvijas lielākajās koncertzālēs.

„Mēs esam patiesi gandarīti par iespēju uzņemt Andreju Žagaru „Mercedes-Benz“ ģimenē.

Jaunā partnerība veidojas no kopīgām kaislībām – uzticības, aizrautības, radošas degsmes un izciliem projektiem, tiecoties uz jauniem izaicinājumiem. Tas atspoguļojas gan pasaules līmeņa kultūras pasākumos, gan „Mercedes-Benz“ radītajos meistardarbos,” teic „Domenikss“ valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

zagars_2

Birkas: