Ženēvā debitēs ceturtās paaudzes „Avensis”

Toyota-Avensis_2016_800x600_wallpaper_02

Marta sākumā gaidāmajā Starptautiskajā Ženēvas autoizstādē (3.-15. marts) Japānas lielākais autoražotājs „Toyota” prezentēs jauno D segmenta modeli „Avensis”, ziņo kompānijas preses dienests.

Jaunais „Avensis”, kura dizains radīts „Toyota” Eiropas dizaina studijā ED2, Francijā, tālāk ticis noslīpēts uzņēmuma Izpētes un dizaina centrā Beļģijā. Savukārt ražots tas tiek rūpnīcā Lielbritānijā.

No pieejamajām dažām oficiālajām fotogrāfijām atliek secināt, ka radikālas pārmaiņas „Avensis” izskatā nav ieviestas. Jaunais dizains arī pie mums populārajā (īpaši uzņēmumu iepirkumos) modelī salīdzinājumā ar priekšgājēju ienesis vēl vairāk dinamiskas līnijas un precīzi atspoguļo jaunāko „Toyota” modeļu kopējo korporatīvo stilu.

„Toyota” modeļu klāsta „Avensis” parādījās 1997.gadā,

kad nomainīja „Carina E”.

Toyota-Avensis_2016_800x600_wallpaper_01

Līdz jaunā modeļa oficiālajai atklāšanai nekādu papildus informāciju ne par dzinējiem, ne transmisijām, kā arī citu aprīkojumu ražotājs nesniedz. Vien norādīts, ka …„pateicoties inovatīvajam komforta un drošības aprīkojumam un jauno dzinēju klāstam, tas dāvās gan dinamiku, gan efektivitāti”.

Publicētās fotogrāfijas ļauj secināt, ka arī turpmāk „Avensis” tiks izlaists kā četrdurvju sedans un universāls. Domājams, tas būs pieejams arī piecdurvju liftbeka izpildījumā.

Birkas: