Ženēvas autošovā prezentēs arī uzlabotu „Sharan”

VW Sharan 2016 01

„Volkswagen” koncerns Starptautiskajā Ženēvas autoizstādē prezentēs tehniski uzlaboto „Sharan” modeli. Ražotājs vēsta, ka dzinēju degvielas patēriņš vidēji samazināts par 15%, kā arī palielinātas minivena komforta funkcijas un palīgsistēmu klāsts. Tostarp informācijas un izklaides sistēmas garantējot savienojamības iespējas ar daudziem viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Uzlabotajā „Sharan” kopā ar standartaprīkojumā iekļauto automātisko pēcsadursmes bremzēšanas palīgsistēmu, kas pēc sadursmes automātiski bremzē, ja autovadītājs nerīkojas pats, ir pieejamas arī vairākas papildaprīkojumā iekļautas palīgsistēmas. To vidū ir apkārtējās satiksmes uzraudzības sistēma ar pilsētas bremzēšanas palīgsistēmu, joslas saglabāšanas palīgsistēma, adaptīvā kruīza kontrole, trešās paaudzes parkošanās palīgsistēma un aklās zonas uzraudzības sistēma, kas brīdina par transportlīdzekļiem aklajā zonā, kad automobilis maina braukšanas joslas.

VW Sharan 2016 02

Atjaunota arī „Sharan” dzinēju palete un motori atbilst Euro 6 izmešu standartam. Tiek piedāvāti divi TSI benzīna dzinēji ar jaudu 150 ZS un 220 ZS (spēcīgākā jauda ir palielināta par 20 ZS), kā arī trīs jaudas versiju dīzeļdzinēji – 115 ZS, 150 ZS (par 10 ZS vairāk) un 184 ZS (par 7 ZS vairāk). Visus dzinējus (izņemot TDI dzinēju ar 115 Zs jaudu) iespējams komplektēt ne tikai ar manuālo, bet arī sešpakāpju dubultā sajūga robotizēto pārnesumkārbu. Jāpiebilst, ka

DGS transmisija tagad piedāvā arī degvielu taupošu brīvgaitas funkciju

(atvienojot dzinēju no piedziņas daļas, kad no akseleratora pedāļa tiek noņemta kāja).

„Sharan” ir viens no pirmajiem „Volkswagen” automobiļiem, kas aprīkots ar App Connect sistēmu. Pateicoties MirrorLinkTM, Android Auto (Google) un Car Play (Apple), jaunajās informācijas un izklaides sistēmās iespējams izmantot plašu klāstu dažādu lietojumprogrammu. Sistēmas izceļoties arī ar ātriem procesoriem (optimizēta sāknēšana, ātra maršrutu aprēķināšana, optimāla skārienekrāna darbība) un augstas izšķirtspējas ekrāniem.

VW Sharan 2016 03

Tāpat „Sharan” salons ir papildināts ar jauniem dizaina akcentiem un materiāliem, kā arī tam ir uzlabots mērinstrumentu panelis. Savukārt auto aizmugurē tagad ir daudz izteiktāks apgaismojums, ko nodrošina LED tehnoloģija.

Uzlabotais „Sharan” kā pirmajā –  Vācijas tirgū būs pieejams no vasaras, bet iepriekšpārdošana tiks uzsākta jau aprīlī.

Birkas: