Ziņas par superelektrokāru „Chreos” arvien vairāk atgādina „pīli”

Silex Chreos 08

Daudzus autovēstošus izdevumus, tostar arī pasaulē plaši pazīstamus, pavisam nesen aplidoja sensacionāla ziņa par elektroauto „Silex Chreos”, kas ar vienu uzlādi spēšot nobraukt 1000 km, turklāt „gāžot” ne pa jokam nevis enerģiju taupot. Ir jaunas ziņas, taču arī aizdomu par pamatīgu „makaronu kāršanu uz ausīm”, šķiet arvien vairāk.

Krievu izdevums „Motor.ru” vēsta, ka ekskluzīvi viņiem „Silex” darījis zināmu „Chreos” brīnumaino iespēju noslēpumu. Tās (rekordātra uzlāde un neredzēti liela enerģijas ietilpība) slēpjoties jauna tipa litija jonu akumulatoros, kādus savā automobilī gatavojas izmantot „Silex”. Esot pilnveidots akumulatoru katods, kas arī ļaujot īstenot nesalīdzināmi ātrāku uzlādi nekā līdz šim citiem redzētajiem akumulatoriem.

Tiesa, ne ar pušplēstu vārdu netiek minēts šādu akumulatoru izgatavotājs – tikai miglains teksts par kaut kādiem partneriem…

Vēl vārdā nenosaukts „Silex” pārstāvis piemetinājis, ka šādi akumulatori esot ļoti dārgi salīdzinājumā ar pašlaik izmantotajiem analogiem, tādēļ izlemts, ka ieplānotais automobilis būšot luksus segmenta līmenī un tikšot izgatavots ierobežotā 300 eksemplāru skaitā. Pārdošanā „Chreos” nonākšot 2015.gadā.

AutoMedia.lv” jau iepriekšējā ziņā izteica pieņēmumu, ka „Chreos”, ļoti iespējams, ir „partizānu” mārketinga triks. Arvien vairāk sāk izskatīties, ka tas ir tieši tā, bet… nu – dzīvosim redzēsim…